آقای برنامه نویس

سیستم آپدیت خودکار افزونه های وردپرس

دیگه وقت این رسیده که روش های قدیمی و وقت گیر برای بروزرسانی افزونه هارو فراموش کنید. به کمک این سیستم هوشمند میتونید تمام افزونه هایی که از آقای برنامه نویس خریداری کردید رو به صورت خودکار بروزرسانی کنید.

سیستم آپدیت خودکار افزونه های وردپرس آقای برنامه نویس

سیستم آپدیت خودکار ما چیکار میکنه؟

سیستم آپدیت خودکار آقای برنامه نویس این امکان را به شما میدهد که در کمترین زمان ممکن تنها با یک کلیک پلاگین های خریداری شده را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

المنتور پرو یک تجربه طراحی کاملا جدید برای وردپرس به ارمغان می آورد. تمام برگه خود را از جمله سربرگ، پاورقی، پست تکی، آرشیو و برگه ۴۰۴ را سفارشی سازی کنید.

نگارش 3.2.0 | بدست آقای برنامه نویس | مشاهده جزئیات

فعال‌سازی به‌روزرسانی‌‌های خودکار

نگارش تازه‌ای از المنتور پرو در دسترس است. جزئیات نگارش 3.3.4 را مشاهده نمایید یا

هم‌اکنون به‌روز نمایید

مزایای سیستم آپدیت خودکار آقای برنامه نویس

با سیستم آپدیت خودکار دیگر نیازی به آپدیت دستی افزونه ها نخواهید داشت و پلاگین ها با یک کلیک ساده به آخرین نسخه آپدیت خواهند شد. همین مسئله باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. همچنین این سیستم آخرین آپدیت ها را بصورت خودکار بررسی میکند و نیازی به چک کردن نسخه پلاگین توسط شما نخواهد بود. 

Artboard – 3 | آقای برنامه نویس آموزش رایگان المنتور
Artboard – 2 1 | آقای برنامه نویس آموزش رایگان المنتور
Artboard – 4 | آقای برنامه نویس آموزش رایگان المنتور

بدون نیاز به نصب افزونه جانبی!

سیستم آپدیت خودکار آقای برنامه نویس برخلاف دیگر سیستم ها نیازی به نصب هیچگونه افزونه جانبی برای دریافت آپدیت ها ندارد! این سیستم روی پلاگین های فروشگاه ما بصورت پیشفرض قرار دارند و با نصب این پلاگین ها بلافاصله بصورت خودکار بروزرسانی ها را دریافت خواهید کرد.

آپدیت با نهایت سرعت فقط در چند ثانیه!

سیستم آپدیت خودکار آقای برنامه نویس با استفاده از بهترین روش های کد نویسی و استفاده از سریع ترین سرور ها این امکان را به شما میدهد که تنها در چند ثانیه پلاگین خریداری شده را به آخرین نسخه منتشر شده آپدیت کنید. زمان آپدیت پلاگین بسته به حجم فایل آن از 7 تا 70 ثانیه به طول می انجامد.

کاملا مطمئن و ایمن

آپدیت کردن پلاگین های وردپرس با روش دستی دارای خطرات امنیتی بسیار زیادی است. اما سیستم آپدیت هوشمند افزونه های وردپرس آقای برنامه نویس با بررسی اصالت و ایمنی فایل ها پلاگین باعث در امان ماندن وب سایت شما از خطاهای مهلک خواهد شد.

بررسی هوشمند وضعیت آپدیت ها

این سیستم بصورت کاملا اتوماتیک در یک بازه زمانی مشخص، نسخه افزونه های خریداری شده را با نسخه آپلود شده در سرور ما مطابقت داده و در صورت وجود آپدیت جدید، توسط یک پیام در بخش افزونه ها و یا بروزرسانی های وردپرس به شما اطلاع میدهد.

ارسال پیامک در صورت وجود آپدیت

علاوه بر اینها هنگام انتشار نسخه جدید افزونه های خریداری شده شما، یک پیامک به شماره تلفن شما بصورت اتوماتیک ارسال شده تا شما در جریان آخرین آپدیت ها قرار بگیرید و در نهایت پلاگین را از پیشخوان وردپرس خود آپدیت کنید.

منتظر چی هستی...!؟

همین حالا به لیست پلاگین های فروشگاه ما یه سری بزن چون به احتمال زیاد افزونه مورد نظرتو پیدا میکنی 😉✌