آقای برنامه نویس

خدمات طراحی وب‌سایت

مجموعه آقای برنامه نویس با طراحی وب سایت های کاملا ریسپانسیو براساس نیاز و سلیقه کارفرما، سایتی منحصربفرد و ویژه را برای مشتریان طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید.

طراحی وبسایت

طراحی انواع مختلف وبسایت

امنیت وردپرس

افزایش امنیت وبسایت وردپرسی

کانفیگ سرعت

بهبود سرعت وبسایت وردپرسی

طراحی لوگو

طراحی حرفه ای لوگو

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت با وردپرس

از 500 هزار تومان

طراحی وبسایت وردپرسی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس (Wordpress) بهترین سیستم ساخت وب سایت در جهان است که با برخورداری از بروز ترین سیستم های طراحی Ux و UI و امنیت و… طرفداران بسیار زیادی دارد.

طراحی انواع وبسایت پذیرفته میشود.

  • سایت فروشگاهی
  • سایت شرکتی
  • سایت دانلود
  • سایت شخصی
  • سایت آموزش
  • سایت خدماتی
  • و…

از طریق دکمه موجود در سمت راست میتوانید  قبل از ثبت سفارش از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

امنیت وردپرس

کانفیگ امنیت سایت وردپرسی

از 150 هزار تومان

افزایش امنیت وردپرس

امنیت وردپرس موضوعی است که از اهمیت زیادی برای هر صاحب وب سایتی برخوردار است. گوگل هر روز در حدود 10،000+ وب سایت را برای بدافزار و حدود 50،000 وب سایت را در هر هفته در لیست سیاه قرار می دهد. اگر می خواهید در مورد وب سایت خود اقدامی جدی انجام دهید، همین حالا ثبت سفارش کنید.

در مارس 2016، گوگل گزارش داد که به بیش از 50 میلیون کاربر اینترنت هشدار داده شده است که ممکن است وبسایتی که از آن بازدید می کنند حاوی بدافزار یا اطلاعات سرقت شده باشد.

علاوه بر این، گوگل هر هفته حدود 20،000 وب سایت را برای بدافزار و حدود 50،000 وب سایت را برای فیشینگ در لیست سیاه قرار می دهد. اگر وب سایت شما یک وب سایت فروشگاهی است و یا حاوی اطلاعات حساس و همه کاربران است، پس باید بیشتر به امنیت آن توجه کنید. مشابه نحوه مسئولیت صاحبان مشاغل در محافظت از ساختمان فروشگاه خود، شما به عنوان یک مالک مشاغل آنلاین، مسئولیت حافظت از وب سایت خود را دارید.

از طریق دکمه موجود در سمت راست میتوانید  قبل از ثبت سفارش از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

افزایش سرعت

کانفیگ سرعت سایت وردپرسی

از 150 هزار تومان

افزایش سرعت وبسایت وردپرسی

یکی از مهم ترین دغدغه های امروز هر مدیر سایتی افزایش ورودی گوگل و کسب رتبه های بهتر در موتور های جستجوگر است. گوگل هم اعلام کرده برای اینکه رتبه بهتری داشته باشید باید سرعت لود سایتتان را افزایش دهید. سایت هایی که رتبه لود بهتری دارند و کاربر زمان کمتری برای لود کردن آنها صرف می کند در نتایج بالاتر نمایش داده خواهند شد.

مطالعات نشان می دهد که بازه توجه و دقت انسان ها از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۶، از ۱۲ ثانیه به ۷ ثانیه کاهش پیدا کرده است. اما این مسئله چه معنایی برای صاحبین وب سایت ها دارد؟

در حقیقت فرصت شما برای متقاعد کردن کاربران برای ماندن در سایت کاهش پیدا کرده است. یک سایت بسیار کند موجب ترک کاربران قبل از بارگذاری کامل آن می گردد.

بر طبق مطالعه ای که بر روی سایت های آمازون، گوگل و دیگر وب سایت های بزرگ انجام شده است، یک ثانیه تاخیر در بارگذاری سایت منجر به ۷% کاهش نرخ تبدیل، ۱۱% کاهش تعداد صفحات بازدید شده و ۱۶% کاهش رضایت کاربران شده است.

از طریق دکمه موجود در سمت راست میتوانید  قبل از ثبت سفارش از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

مشاوره و ثبت سفارش

فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

همین حالا
سفارش خود را ثبت کنید!

برای دریافت مشاوره رایگان درخواست خودتون رو طریق فرم سمت راست صفحه ارسال کنید.

راستی هوای کسب و کار های نوپا رو داریم 🙂

برای دریافت مشاوره رایگان درخواست خودتون رو طریق فرم بالا ارسال کنید.

راستی هوای کسب و کار های نوپا رو داریم 🙂